Turnaj v stolnom tenise v css lipa, kostolná záriečie - 4

Aktuality

Poďakovanie

Poďakovanie Ďakujeme všetkým za spoluprácu a všetkým, ktorí nám boli v roku 2022 akokoľvek nápomocní. Prajeme všetkým do Nového Roku 2023 veľa zdravia, šťastia, lásky a tešíme sa na novú spoluprácu v roku 2023! Kolektív zamestnancov CSS - LIPOVEC a klienti

Vianoce - ŠTEDRÝ DEŇ 2022

Vianoce - ŠTEDRÝ DEŇ 2022 Tak ako každý rok, tak aj tento sme spolu s klientmi slávili Vianoce. Po štedrej večeri sme si zaspievali spolu koledy a rozdali darčeky.

Balík od detičiek zo škôlky

Balík od detičiek zo škôlky Ďakujeme pani učiteľkám a škôlkárom z MŠ Horné Srnie za obrovský balík, ktorý potešil našich klientov :)

Vianočný punč

Vianočný punč Spolu s klientmi sme si spravili a pochutnali na vianočnom punči

Prekvapenie od pána starostu

Prekvapenie od pána starostu Touto cestou by sme chceli poďakovať pánovi starostovi Jurajovi Húserkovi z Horného Srnia za milé darčeky, ktoré nám doniesol :)

Vianočná pošta

Vianočná pošta Ďakujeme všetkým, ktorí našich klientov potešili vianočnou poštou :)

Koľko lásky sa zmestí do krabičky od topánok

Koľko lásky sa zmestí do krabičky od topánok VEĽKÉ ĎAKUJEME patrí pani Skúpej Silvii, ktorá zozbierala a doviezla pre našich prijímateľov krabičky plné lásky a prekvapení k Vianociam... ďakujeme, že ľudia majú v sebe lásku a chcú potešiť aj ľudí, ktorí to najviac potrebujú :)

Vianočné vystúpenie stredoškoláčok

Vianočné vystúpenie stredoškoláčok Veľmi pekne ďakujeme pani učiteľke a študentkám (zároveň aj praktikantkám) zo Strednej odbornej školy z Trenčína za vianočné krabičky a milé vystúpenie pre našich klientov! :) Na záver vystúpenia sme si všetci spolu zaspievali koledy a aj zatancovali na ľudovú nôtu :)

Vianočné vystúpenie škôlkárov

Ďakujeme pani učiteľkám a deťom z MŠ z Horného Srnia za milé vianočné vystúpenie a za krásnych vyrobených anjelov pre našich prijímateľov :)

Čo nové v CSS - LIPOVEC

V poslednom čase sme mali v našom zariadení plodné obdobie. Oslávili sme krásne jubileá našich prijímateľov sociálnych služieb pána Ľubomíra H. a pani Kataríny G. Pochutili sme si na občerstvení a o zábavu sa nám postaral náš Florián. Pri príležitosti mesiaca úcty k starším nás.....

Sv. Mikuláš

Sv. Mikuláš dňa 6.decembra 2022 sme sa sotva stihli prebudiť a navštívil nás Sv. Mikuláš s čertom. Od Sv. Mikuláša sme dostali sladké potešenie a čertík nás trošku postrašil.

Vianočné trhy

Dňa 05. decembra 2022 sme sa zúčastnili zahájenia Vianočných trhov na Trenčianskom samosprávnom kraji. Prezentovali sme.....

Katka oslávila 70 rokov! :)

Katka oslávila 70 rokov! :) Naša Katka oslávila krásne jubileum 70 rokov! Prajeme jej všetko len to najlepšie! :) Sólo pesničiek o Kataríne patrilo len jej! :)

Príprava na Vianočné trhy

Príprava na Vianočné trhy Pomaly sa blížia Vianoce.. a ako každý rok, tak aj tento pracujeme a vyrábame vianočné pozdravy. Za posledné roky...

Sv. omša

Sv. omša Dňa 02. novembra 2022 na deň pamiatky zosnulých sme mali v CSS - LIPOVEC Sv. omšu za zomrelých prijímateľov CSS - LIPOVEC.
<< < 1 2 3 > >>

Kalendár podujatí

 
Predchádzajúci mesiac Máj 2024 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31